Ordu Asansörlü Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Depolama

Taşımacılık hizmeti veren bir firma olarak, müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarını karşılamak ve çalıştığımız tüm müşterilerimizle, tanıştığımıza memnun olarak ayrılmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimiz arasında memnuniyeti arttıran konulardan biri ise depolama diyebiliriz.

Diyelim ki; mekan değiştirirken eşyalarınızı bir yerden boşaltıp hemen akabinde yeni bir yere yerleştirme imkanınız yok mu? Veya bulunduğunuz ilden farklı bir ile dönemlik olarak gitmeniz gerekti ve bir süre sonra geri döneceğiniz için de eşyalarınızı götürmek istemiyor musunuz?

Bu tür durumlarda kullanmadığınız evin veya işyerinin kirasını ödemek hayli can sıkıcı bir durum olurdu değil mi? Buna benzer durumlar ile karşı karşıya kalırsanız hiç dert etmeyin, çünkü siz değerli müşterilerimiz için, ilginizi hayli çekecek bir çözüm hizmetimiz bulunuyor. İşte o hizmetimizin adı ise depolama.

Öyle ki bazı özel durumlarda müşterilerimizin bulundukları mekanı boşaltmaları fakat yeni bir adrese hemen yerleşemeyecekleri hallerde bile depolama hizmetlerimiz ile imdatlarına hemen yetişiyoruz.

Bu Hizmet Ne Şekilde İşliyor?

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizden sonra gerekli sözleşme ve sigorta evraklarımızı düzenleyip, boşaltmak istediğiniz mesken veya işyerinden eşyalarınızı güzelce paketledikten sonra alıyoruz. Aracımıza uygun bir şekilde yüklüyoruz. Sonrasında ise firmamıza ait depolara getiriyor ve öncesinde size tahsis edilmiş kapalı alana paketlerini dahi açmadan, korunaklı bir şekilde ve tıpkı aracımıza yüklüyormuş gibi yerleştiriyoruz.

Eşyalarınız siz ne zaman geri getirmemizi isterseniz, o zamana kadar ilk günkü hali ile bizim depolarımızda muhafaza ediliyor. Depolama hizmetimizden ne kadar faydalanmak isteyeceğiniz tamamen size bağlı. Bu konuda belirli bir süre şartı öne sürerek siz değerli müşterilerimizi sıkmıyor ve strese sokmuyoruz. Siz eşyalarınızın ne zamana kadar kalmasını isterseniz, biz sizin için o zamana kadar, depolama hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz.

Depolarımız müşterilerimize sırf bu hizmeti sunabilmek için özel bir şekilde tasarlanmış durumda. Her bölmenin, kendine özgü bir oda olduğunu düşünebilirsiniz. Tıpkı evinizin kapısını kilitleyip gidiyormuşsunuz gibi, size tahsis ettiğimiz bölmeyi de aynen bu özenle muhafaza ediyoruz.

Eşyalarınız depolama hizmetimiz boyunca paketli ve korunaklı halde muhafaza edildiği için de ne zarar görüyor ne de kayboluyor. Yeni bir adrese eşyalarınızı yerleştirmeye karar verdiğiniz an, eşyalarınızı depomuzdan çıkartıp yeni adresinize dilediğiniz gibi yerleştiriyor, paketlerini açıyor ve aldığımız günkü gibi size teslim ediyoruz.