Ordu Asansörlü Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Taşınmak herkes için yorucu ve stresli bir süreç teşkil ediyor ve bu stres, daha taşınma süreci başlamadan bizi sarıp sarmalıyor. En büyük sorun ise, yeni adresinize taşındığınızda bile düzeninizin oturmasının bir müddet daha zaman alıyor olması olduğunu söyleyebiliriz.

Bu zorlu süreçte size destek olmaya çalışan insanlar elbette ki olacaktır fakat emin olun ki en büyük desteği, hizmet alacağınız taşımacılık firması sağlayacaktır. Tabi gerçekten profesyonel ve doğru bir firma ile anlaşmayı başarabilirseniz. Bu konuda sizlere iyi haberlerimiz var. Ordu asansörlü nakliyat denilince akla ilk gelen organizasyon olarak bizler, taşınma sürecindeki bütün stresi göğüslemeye talibiz.

Uzun yıllara dayanan deneyim ve tecrübemizi, uzman kadromuzdan oluşan ekibimizle daha sağlam bir temele oturtarak, müşteri memnuniyetini ise ücretin bile önünde tanımlayarak sunmakta olduğumuz hizmetlerimizden sizleri de haberdar etmekten oldukça mutluyuz.

Bizimle Çalışmak Size İyi Gelecek

Taşınma kararı aldığınız ilk günden itibaren, tüm profesyonelliğimiz kendimizi hizmetinize adıyoruz ve gerek şehir merkezi ve ilçeleri, gerekse şehirler arası taleplerinizi en etkili şekilde karşılamaya olağan üstü bir gayret sarf ediyoruz.

Henüz hizmet anlaşması bile yapmadan, ücretsiz bir şekilde ekspertiz hizmetimiz ile ön çalışmayı sağlıyoruz. Konusunda uzman olan personellerimiz taşımayı düşündüğünüz adresinizi ziyaret ediyor ve eşya durumunuz, eşyalarınızın değeri, taşınmaya en uygun aracın ne olacağı, bulunduğunuz kat, taşınması gereken adrese araç konumlandırabilme durumu ve buna benzer bütün detayları açıklığa kavuşturuyor. Sonrasında size sunmamız gereken en iyi hizmetin çerçevesini belirliyorlar.

Ekspertiz hizmetinden sonra, bizimle çalışmaya karar verirseniz, sizin ve organizasyonumuz arasında, özellikle sizi hukuki olarak korumak adına bir sözleşme düzenliyoruz. Bu sözleşme içerisinde, taşınma sürecinin hangi gün ve hangi saatte başlatılacağı, eşyalarınızın ortalama olarak maddi değeri, eşyalarınızı en ufak bir çizik dahi almadan yeni adresinize taşıyacağımızı ve her ihtimale karşı, eşyalarınızda en ufak bir zarar görme durumuna karşı da sigortalama hizmetinin bulunduğu gibi hususlar yer alıyor olacak.

Sizi ve eşyalarınızı güvene aldıktan sonra ise biz ve uzman ekibimiz, en iyi olduğumuz şeyi yapacağız. Yani siz değerli müşterilerimizi, gelecekteki yeni hayatınıza, güven ve huzur eşliğinde taşıyacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir