Ordu Asansörlü Nakliyat

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Şehir İçi Nakliyat

Yıllara dayanan deneyimimiz ile uzman kadromuzun bir araya getirildiği bir organizasyon olarak, sayısız müşterilerimizi güven ve huzur eşliğinde taşımış olmanın haklı gurunu yaşıyoruz. Şimdiye kadar gerek şehir içi nakliyat gerekse şehir dışı taşımacılık konusunda sayısız hizmetler verdik ve vermeye de devam ediyoruz.

Bulunduğunuz şehir içerisinde farklı bir adrese taşınmayı arzu ediyor veya aynı il içerisinde bulunan yakın veya uzak mesafeli herhangi bir ilçeye taşınmayı düşünüyorsanız, sizler için burada olduğumuzu bilmenizi isteriz.

Taşınma süreci insanı öyle bir psikolojiye sokuyor ki; aynı kattaki karşı daireye taşınacak olsanız bile ister istemez yoğun bir stres altına giriliyor. Yıllardır süre gelen tecrübemiz, işini iyi bilen ve neyi nasıl yapmaları gerektiği konusunda uzman olan kadromuz ile, müthiş bir uyum içerisinde faaliyet yürüten firmamız, sizi bu dertten kurtarmak için en doğru tercih olabilir.

Şu zamanda çok değişken konular taşınmanıza sebep olabiliyor. Yeni bir mülk edinimi, sosyal olanaklara daha elverişli mekan arayışı, sağlık yönünden daha uygun bölgeleri tercih etme isteği veya bağlı bulunduğunuz kurumun görev yerleri ve süreleri ile ilgili politikaları bunlardan sadece birkaçı.

İşimizi Seviyor ve Ciddiye Alıyoruz

Taşınma sebebi kişiden kişiye oldukça değişiklik arz edebiliyor. Değişmeyen tek şey ise bizim müşterilerimize sunduğumuz hizmet oluyor. Taşınma sebebiniz ve taşınacağınız yer neresi olursa olsun bu tamamen sizi ilgilendiriyor. Bu konuda bizi ilgilendiren tek şey siz değerli müşterilerimizi memnun etmek, eşyalarınızı güvenli bir şekilde yeni adresinize taşıyarak müşterilerimizin huzurunu temin etmek.

Ekspertiz hizmetinden araç seçimine, paketleme sürecinden araca yükleme sürecine ve eşyalarınızın yeni adresinize ulaştırılıp dilediğiniz düzene göre yerleştirilmesine kadar, adım adım büyük bir itina ile hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Bununla beraber, eşyalarınızı sigortalıyor ve güvencene altına alıyoruz. Hem sizin kafanız rahat oluyor hem de eşyalarınız bizim elimizle, olabilecekleri en güvenli ortamda taşınıyorlar.

Ayrıca belirtmek isteriz ki, şehir içi nakliyat hizmetlerimiz parça eşya taşımacılığı hizmetini de kapsıyor. Yani tüm eşyalarınızı değil de sadece bir veya birkaç eşyanızı taşıtmak isterseniz, sizler için bu hizmeti de aynı kalite ve güvende, memnuniyet ile sağlıyoruz.